درباره ما

موسسه اعزام دانشجو گیل یار

تنها موسسه مجاز اعزام دانشجو در استان گیلان میباشد که مفتخر است خدمات اعزام دانشجو از پروسه پذیرش تا مرحله ویزا و خدمات پس از ویزا را برای متقاضیان عزیز فراهم نماید.

تخصص ما اینست:

مهاجرت، خرید ملک، ثبت شرکت، سفر و تحصیل در خارج از کشور، موضوعاتی هستند که این روز ها به شنیدنشان عادت کرده ایم، خانواده بزرگ گیل یار و موسسه اعزام نیروی کار بخارج از کشور ویژن در کنار شماست تا این مسیر برایتان آسان شود. هدف تیم، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند خرید ملک، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.
موسسه ما  متشکل از ۲۵ نفر می باشد که در زمینه مهاجرت به تمامی کشور های پر طرفدار دنیا در تمامی زمینه های مهاجرتی اعم از تحصیلی، کاری، خرید ملک و ثبت شرکت آماده ارائه خدمات است و در حال حاضر در چند شهر داخل کشور و در دو شعبه خارج از کشور مستقر می باشد.

چرا گیل یار …؟!

مهاجرت مبحثی حساس و حیاتی، تصمیمی برای آینده شما و داستانی برای کل خانواده تان است که تجربه اولین حرف را می زند
مفتخریم که اعلام کنیم، تیم حرفه ای و با تجربه ای در گیل یار گرد هم آمده اند که هر کدام سابقه مهاجرت، تحصیل و کار در کشور هایی چون آمریکا، استرالیا، انگلیس، کانادا، ایتالیا، روسیه، ترکیه، چین، مالزی، قبرس، فرانسه، هندو… داشته و اکنون در کنار هم آماده ارائه مشاوره و خدمات مهاجرتی به شما عزیزان هستند.

سابقه درخشان

موسسه ما با 14 سال سابقه فعالیت در زمینه های اعزام دانشجو اقامت کاری و مهاجرت و دارای بیشترین پرونده موفق در سال

مدیریت مرکز:

مدیر جوان و متخصص مجموعه  دکتر مجتبی میره جینی
حقوق دان بین الملل و متخصص در امور حقوقی خارجی
بعنوان جوانترین مدیری هستند که توانسته اند تمامی تدابیر لازم جهت اخذ بهترین فرصت ها برای بهترین متقاضیان ما ارائه نمایند.
مجموعه های ایشان همگی دارای جواز رسمی از وزارتخانه های مرتبط کشور میباشند همانند،وزارتخانه آموزش و تحقیقات کشور،وزارت کار و تامین اجتماعی و همچنین وزارت آموزش و پرورش .

فهرست